پچ کورد SC-LC فیبر نوری سینگل مود 3 متری نگزنس

Nexans Fiber Optic Patch Cord 3m SM Duplex

ویژگی‌های محصول
  • عنوان:  پچ کورد فیبر نوری
  • برند:  نگزنس (Nexans)
  • نوع کانکتور:  SC-LC (سارا به لیلا)
  • نوع پچ کورد فیبر نوری:  سینگل مود (Single Mode)
  • متراژ پچ کورد:  3 متر
  • قطر پچ کورد:  3 میلیمتر
+ بیشتر

65,000 تومان

پچ کورد SC-LC فیبر نوری سینگل مود 3 متری نگزنس

پچ کورد فیبر نوری 3 متری SC-LC سینگلمود نگزنس، یک پچ کورد داپلکس است که برای اتصال پچ پنل فیبر نوری به سوئیچ شبکه یا مدیا کانورتر فیبر نوری استفاده می شود.

جنس روکش این پچ کورد فیبر نوری از نوع LSZH است که در هنگام آتش سوزی بسیار کند آتش میگیرد، دود بسیار کمی از خود ساطع می کند که به میزان بسیار کمی سمی است.

یک سر این پچ کورد دارای کانکتور SC و سر دیگر آن دارای کانکتور LC است که ساختار آن بصورت داپلکس می باشد.

کانکتور های این پچ کورد از نوع UPC می باشند که رنگ آبی آن نشان دهنده این موضوع است.

پچ کورد های فیبر نوری برای بهبود نصب، بر اساس اصل سیم کشی Cross-Over طراحی شده اند. (A1-B2، B1-A2)

پچ کورد SC-LC فیبر نوری سینگل مود 3 متری نگزنس دارای قیمت مناسبی بوده، همچنین استفاده از آن بسیار ساده است. به همین دلیل برای ارتباط در شبکه های فیبر نوری بسیار محبوب هستند.

توضیحات

مشخصات پچ کورد SC-LC فیبر نوری سینگل مود 3 متری نگزنس

برند: نگزنس

نوع کانکتور: SC-LC یا سارا لیلا

نوع پچ کورد فیبر نوری: سینگل مود – SM

متراژ پچ کورد: 3 متر

قطر روکش پچ کورد: 3 میلیمتر

نوع روکش پچ کورد فیبر نوری: LSZH

اطلاعات بیشتر

عنوان

پچ کورد فیبر نوری

برند

نگزنس (Nexans)

نوع کانکتور

SC-LC (سارا به لیلا)

نوع پچ کورد فیبر نوری

سینگل مود (Single Mode)

متراژ پچ کورد

3 متر

قطر پچ کورد

3 میلیمتر

رنگ پچ کورد

زرد

ساختار پچ کورد

Duplex

نوع روکش

LSZH (هالوژن فری)

کاربرد

جهت اتصال پچ پنل فیبر نوری به تجهیزات اکتیو و سایر موارد…

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد SC-LC فیبر نوری سینگل مود 3 متری نگزنس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیگر محصولات فروشنده