پچ کورد فیبر نوری 2 متری SC-LC سینگل مود نگزنس

Nexans Fiber Optic Patch Cord 2m SM Duplex

ویژگی‌های محصول
  • عنوان:  پچ کورد فیبر نوری
  • برند:  نگزنس (Nexans)
  • نوع کانکتور:  SC-LC (سارا به لیلا)
  • نوع پچ کورد فیبر نوری:  سینگل مود (Single Mode)
  • متراژ پچ کورد:  2 متر
  • قطر پچ کورد:  3 میلیمتر
+ بیشتر

56,000 تومان

پچ کورد فیبر نوری 2 متری SC-LC سینگل مود نگزنس

 

برای اتصال بین پچ پنل فیبر نوری و سوئیچ شبکه از پچ کورد فیبر نوری استفاده می کنیم.

پچ کورد های فیبر نوری باید متناسب با نوع کابل فیبرنوری انتخاب شوند؛
پچ کورد های سینگل مود برای فیبرهای نوری سینگل مود و پچ کورد های مالتی مود برای فیبرهای نوری مالتی مود استفاده می شوند.

بر حسب کاربرد در برخی پچ کورد ها کانکتور های یک سر پچ کورد با سر دیگر متفاوت است.

روکش این پچ کوردها از نوع LSZH بوده و در متراژ های مختلف در بازار موجود می باشند.

پچ کورد فیبر نوری 2 متری SC-LC سینگل مود نگزنس دارای  نوع پالیش فرول UPC میباشد که رنگ آبی کانکتور ها نشان دهنده UPC بودن کانکتور است.

اطلاعات بیشتر

عنوان

پچ کورد فیبر نوری

برند

نگزنس (Nexans)

نوع کانکتور

SC-LC (سارا به لیلا)

نوع پچ کورد فیبر نوری

سینگل مود (Single Mode)

متراژ پچ کورد

2 متر

قطر پچ کورد

3 میلیمتر

کاربرد

جهت اتصال پچ پنل فیبر نوری به سوئیچ شبکه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد فیبر نوری 2 متری SC-LC سینگل مود نگزنس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیگر محصولات فروشنده