پچ کورد فیبر نوری ۲۰ متری – LC-LC سینگل مود – اکسین

OXIN Fiber Optic Patch Cord LC-LC SM 20m
موجود در انبار
  • ارسال با همکاری اسنپ، الوپیک و تیپاکس تجهیزات شبکه مشهدلن
بازگشت
  • ارسال با همکاری اسنپ، الوپیک و تیپاکس تجهیزات شبکه مشهدلن
    لطفا جهت اطلاع دقیق از موجودی و قیمت به روز تماس بگیرید.

تماس بگیرید

توضیحات محصول

پچ کورد فیبر نوری ۲۰ متری – LC-LC سینگل مود – اکسین

این پچ کورد فیبر نوری دارای طول 20 متر بوده که دو سر آن دارای 2 عدد کانکتور LC است و به همین جهت از نوع داپلکس است.

نوع این پچ کورد سینگل مود است که برای استفاده بر روی تجهیزات نوری سینگل مود استفاده می شود.

معمولا این پچ کورد را برای ارتباط بین دو سوئیچ شبکه که دارای پورت SFP هستند استفاده میکنند.

این پچ کورد دارای روکش 3 میلیمتر است و پولیش سر کانکتور آن از نوع UPC است که رنگ آبی کانکتور، نشان دهنده این موضوع است.

 

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص خرید تجهیزات فیبر نوری، با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

اینستاگرام فروشگاه مشهدلن را دنبال کنید

در صورت نیاز به مشاوره با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید.
اینستاگرام مشهدلن

مشخصات فنی محصول

عنوان کالا

پچ کورد فیبر نوری

پارت نامبر

FOP-5ALCULCU-20

نوع کانکتور

LC-LC

نوع پچ کورد

سینگل مود – داپلکس

شرکت سازنده

اکسین

متراژ پچ کورد

20 متر

قطر پچ کورد

3 میلیمتر

مدل فرول

UPC

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد فیبر نوری ۲۰ متری – LC-LC سینگل مود – اکسین”