سوییچ شبکه ۲۴ پورت POE سیسکو WS-C2960-24PC-L

Cisco WS-C2960-24PC-L PoE Switch

۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات

سوییچ شبکه ۲۴ پورت POE سیسکو WS-C2960-24PC-L

یکی از معروف ترین سوییچ های POE کمپانی سیسکو، سوییچ C2960-24PC-L می باشد که در سال ۲۰۱۴ روانه بازار شد و تا ماه اگوست سال ۲۰۱۹ میلادی هم از طرف کمپانی سیسکو پشتیبانی شد.

این سوییچ شبکه دیگر تولید نمی شود و از چرخه تولید شرکت سیسکو خارج شده است.

این دستگاه با پورت هایی که دارد می تواند در پهنای باند ۳۲Gbps داده ها را سوئیچ کند و در پهنای باند ۱۶ گیگابیت بر ثانیه عملیات Forwarding را انجام دهد. این دستگاه می تواند در هر ثانیه ۶٫۵ میلیون Packet با حداکثر ظرفیت ۹۰۰۰ بایت ارسال کند.

 

 

اینترفیس های سوییچ شبکه ۲۴ پورت ۲۹۶۰ سیسکو

این سوئیچ شبکه دارای ۲۴ عدد پورت ۱۰۰ با قابلیت POE و دو پورت دو منظوره Uplink جهت اتصال ماژول SFP یا پورت RJ-45 با سرعت گیگابیت می باشد یعنی این دستگاه می تواند ۲۶ دستگاه مختلف را به هم متصل نماید و یا به صورت سوئیچ دوربین مداربسته مورد استفاده قرار گیرد.

اینترفیس های سوییچ شبکه 24 پورت POE سیسکو WS-C2960-24PC-L

  1. دکمه Mode و فضای LEDها
  2. ۲۴ عدد  پورت Fast Ethernet با قابلیت POE
  3. دو عدد پورت دو منظوره در قسمت Uplink (استفاده از ماژول SFP با سرعت ۱ گیگ یا RJ-45 با سرعت گیگابیت اترنت) (پورت Combo)

 

لایه کاری سوییچ شبکه ۲۴ پورت POE سیسکو WS-C2960-24PC-L

این سوئیچ شبکه در لایه ۲ شبکه (Data Link) فعالیت می کند. همان طور که می دانید سوئیچ هایی که در این لایه فعالیت دارند، آدرس دهی و مسیریابی بر اساس آدرس فیزیکی صورت میگیرد. این سوئیچ به ادرس MAC دسترسی دارد ولی به آدرس IP دسترسی ندارد. به همین دلیل سرعت مسیریابی در این سوئیچ ها نسبت به سوئیچ های لایه ۳ کمتر می باشد.

 

 

امکان POE در Cisco WS-C2960-24PC-L

تمامی پورت های این سوئیچ شبکه ۲۴ پورت دارای قابلیت POE می باشند. تکنولوژی POE باعث انتقال برق از طریق کابل شبکه می شود و می تواند هزینه ها را کاهش دهد.

 

منبع تغذیه سوئیچ ۲۴ پورت سیسکو C2960-24PC-L

منبع تغذیه به کار رفته در این سوییچ شبکه دارای قابلیت POE می باشد و دارای توان ۳۷۰ وات می باشد و هر یک از پورت های سوییچ دارای توان ۱۵٫۴ وات می باشد.

منبع تغذیه به کار رفته در سوییچ از برق شهری ۱۰۰ تا ۲۴۰ ولت AC با فرکانس ۵۰-۶۰ هرتز تغذیه می کند.

میانگین زمان عملکرد این سوییچ برابر ۳۱۱۷۸۱ ساعت است و می تواند در دمای -۵ تا ۴۵ درجه سانتی گراد فعالیت کند.

تکنولوژی Cisco Energy Wise به مدیران شبکه کمک می‌کند تا بتوانند میزان مصرف انرژی و برق تجهیزات شبکه از برند سیسکو را اندازه‌گیری کنند و مصرف انرژی را با سیاست‌های خاص مدیریت کنند و باعث کاهش هزینه انرژی و افزایش توان مصرفی می‌شود.

 

نمای پشت سوییچ 24 پورت POE سیسکو

 

در قسمت پشت سوییچ شبکه ۲۴ پورت POE سیسکو WS-C2960-24PC-L از سمت راست به چپ به ترتیب  قسمت های زیر وجود دارد:

  1. کانکتور برق یا AC Power
  2. کانکتور RPS (منبع تغذیه اضافی جهت جلوگیری از خاموشی دستگاه)
  3. محفظه FAN
  4.  یک عدد پورت کنسول RJ-45 جهت اعمال تنظیمات روی سوئییچ سیسکو که نیاز به یک عدد کابل کنسول می باشد.

توضیحات تکمیلی

عنوان

سوییچ شبکه

برند

Cisco

مدل محصول

WS-C2960-24PC-L

لایه عملکرد

لایه 2 (Data Link)

قابلیت POE

دارد

تعداد پورت POE

24 عدد پورت 10/100

ظرفیت سوئیچ

16Gbps

حافظه رم

64MB

حافظه فلش

32MB

قابلیت Stack

ندارد

پورت کنسول

1xRJ45 Console Port

توان POE

370 ولت

قابلیت نصب در رک

رکمونت با اشغال فضای 1 یونیت در رک

ابعاد سوییچ

4.4×44.5×33.2 سانتیمتر

وزن سوییچ

5.4 کیلوگرم

استاندارد ها

100IEEE 802.3z 1000BASE-X specification, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1p CoS Prioritization, IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3 10BASE-T specification, IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only), IEEE 802.3u 100BASE-TX specification

سایر مشخصات

قابلیت پشتیبانی از 255 شبکه مجازی VLANs با حداکثر آیدی 4000
قابلیت پشتیبانی از 255 گروه IPv4 IGMP

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سوییچ شبکه ۲۴ پورت POE سیسکو WS-C2960-24PC-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیگر محصولات فروشنده