آداپتور فیبر نوری FC سینگل مود – سیمپلکس

OXIN Fiber Optic Adapter FC SM Duplex
ویژگی‌های محصول
  • عنوان: آداپتور فیبر نوری
  • برند: اکسین
  • نوع کانکتور: FC-FC
  • نوع کابل: Simplex, Single Mode
موجود در انبار
  • ارسال توسط فروشگاه اینترنتی تجهیزات شبکه مشهدلن
بازگشت
  • ارسال توسط فروشگاه اینترنتی تجهیزات شبکه مشهدلن
    این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار فروشگاه اینترنتی تجهیزات شبکه مشهدلن تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک فروشگاه اینترنتی تجهیزات شبکه مشهدلن در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

۹.۰۰۰ تومان

توضیحات

آداپتور فیبر نوری FC سینگل مود – سیمپلکس

آداپتورها تجهیزات کوچکی می باشند که اغلب برای اتصال کابل های فیبر نوری به هم استفاده می شوند که به آنها کوپلر فیبر نوری نیز گفته می شود.

اگر چه ممکن است شکلهای متفاوتی داشته باشند، اما عملکرد تمامی آن ها یکسان می باشد. آداپتور فیبر نوری اجازه می دهد تا کابل های فیبر نوری بصورت انفرادی یا در یک شبکه بزرگ به یکدیگر متصل شوند، این امکان را برقرار می کند که بسیاری از دستگاه ها به صورت همزمان ارتباط برقرار کنند.

با توجه به اشکال و ساختارهای مختلف، آداپتورهای فیبر نوری را می توان در کلاس های مختلفی، مانند آداپتور فیبر نوری FC ، آداپتور فیبر نوری SC ، آداپتور فیبر نوری ST ، آداپتور فیبر نوری LC و غیره دسته بندی نمود.

 

توضیحات تکمیلی

عنوان

آداپتور فیبر نوری

برند

اکسین

نوع کانکتور

FC-FC

نوع کابل

Simplex, Single Mode

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آداپتور فیبر نوری FC سینگل مود – سیمپلکس”