آداپتور فیبر نوری FC سینگل مود – سیمپلکس

OXIN Fiber Optic Adapter FC SM Duplex

ویژگی‌های محصول
  • عنوان:  آداپتور فیبر نوری
  • برند:  اکسین
  • نوع کانکتور:  FC-FC
  • نوع کابل:  Simplex, Single Mode
+ بیشتر

9,000 تومان

شناسه محصول: Adapter FC SM دسته: , , برچسب: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , برند: اکسین

توضیحات

آداپتور فیبر نوری FC سینگل مود – سیمپلکس

آداپتورها تجهیزات کوچکی می باشند که اغلب برای اتصال کابل های فیبر نوری به هم استفاده می شوند که به آنها کوپلر فیبر نوری نیز گفته می شود.

اگر چه ممکن است شکلهای متفاوتی داشته باشند، اما عملکرد تمامی آن ها یکسان می باشد. آداپتور فیبر نوری اجازه می دهد تا کابل های فیبر نوری بصورت انفرادی یا در یک شبکه بزرگ به یکدیگر متصل شوند، این امکان را برقرار می کند که بسیاری از دستگاه ها به صورت همزمان ارتباط برقرار کنند.

با توجه به اشکال و ساختارهای مختلف، آداپتورهای فیبر نوری را می توان در کلاس های مختلفی، مانند آداپتور فیبر نوری FC ، آداپتور فیبر نوری SC ، آداپتور فیبر نوری ST ، آداپتور فیبر نوری LC و غیره دسته بندی نمود.

 

اطلاعات بیشتر

عنوان

آداپتور فیبر نوری

برند

اکسین

نوع کانکتور

FC-FC

نوع کابل

Simplex, Single Mode

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آداپتور فیبر نوری FC سینگل مود – سیمپلکس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیگر محصولات فروشنده