لگراند

سابقه ی نام برند لگراند برمیگردد به سال 1865. زمانیکه ورکشاپ قاشق و چنگال از جنس چینی توسط چند بازرگان در شهر Limoges کشور فرانسه انجام گرفت (دفتر مرکزی این شرکت در حال حاضر نیز در همین شهر واقع است).

در سال 1897 برادران Jules and François Vultury کارخانه را خریده و شروع به کار کردند.

به سال 1904 امتیاز شرکت توسط Frédéric Legrand، Charles Alary و Jean Joquel خریداری شد. از آن زمان به بعد، Legrand بخشی از نام کمپانی شد.

در سال 1911 نام کمپانی به Betoule Legrand تغییر پیدا کرد.

در آگوست 1949 آتش سوزی مهیبی رخ داد که تقریبا تمام محصولات چینی را سوزاند و خسارات زیادی به بار آورد. همین موضوع باعث شد این بخش از تولیدات و کسب و کار کمپانی، پایان یابد. بخش تجهیزات سیمکشی الکتریکی هم به شدت آسیب دید. اما دو صاحب شرکت در آن زمان (Mr. Jean Verspieren(Mr. Edouard Decoster and تصمیم گرفتند که از این پس در بخش تولید تجهیزات الکتریکی بصورت تخصصی کار کنند. و بعد از گذشت یکسال کارخانه دوباره ساخته و تجهیز شد و شروع به کار کرد.

در اواخر دهه ی 1950، چینی هنوز یکی از متریال اصلی در مونتاژ محصولات لگراند بود. به مرور زمان استفاده از پلاستیک بیشتر و جایگزین شد.

داشتن تاریخچه ای در حدود ببیش از یک قرن، نشان دهنده ی توانایی این شرکت در تغییر و منطبق شدن با بازار می باشد. یک ورکشاپ محصولات چینی به مرور زمان به زیرساخت محصولات الکتریکی و دیجیتالی بدل شد.

پیشگام با توسعه ی جهانی، برند لگراند بر اساس نوآوری، تولید محصولات با ارزش، هدف گذاری و راه اندازی شرکت های کوچک در کشورهای مختلف، به منظور افزایش بازار خود، به پیش می رود.

لوگوی برند
لوگوی فعلی این برند اولین بار در سال 1974 برای برخی کاربردهای خاص طراحی و استفاده شد. این لوگو شامل دوتا “L” مشکی که بصورت سر و ته روی هم قرار گرفتند می باشد که با دو خط ترکیب شدند. که نشان دهنده ی یک سوئیچ با سیم های ورودی و خروجی می باشد. این لوگو در سال 1976به ثبت رسید تا از هرگونه کپی و تقلب از روی آن جلوگیری شود.

21 محصول
مرتب‌سازی:

مشتریان گرامی به دلیل نوسانات شدید ارز، قیمت های سایت به روز نبوده، لطفا جهت اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید.