دی لینک

شرکت دی-لینک در سال 1986 در شهر Taipei پایتخت کشور تایوان، با نام Datex Systems Inc. تاسیس شد. زمینه ی فعالیت این شرکت تولید تجهیزات شبکه بود. در سال 1988، شرکت Datex Systems Inc.اولین سیستم عامل شبکه peer-to-peer LANSmart این صنعت را به بازار عرضه کرد. که قادر بود بصورت همزمان با سیستم های شبکه قدیمی مثل Novell’s NetWare و TCP/IP اجرا شود.

دی-لینک یک شرکت جهانی در زمینه ی طراحی و توسعه ی شبکه برای کسب و کارهای کوچک، ادارات و سازمان های بزرگ و همچنین فراهم کنندگان می باشد. یکی از شرکتهای پیشرو و برنده جوایز مختلف در زمینه طراحی، توسعه و ساخت شبکه های کامپیوتری، باند پهن، سیستمهای بی سیم، ارتباط دیتا /صوت و همچنین راهکارهای ارتباط دیجیتالی برای مقاصد تجاری و خانگی بر پایه شعار معروف Building Networks for People یا همان ساختن شبکه برای مردم می باشد.

در سال 1992، نام این شرکت به D-Link تغییر نام یافت. سال 1994، این مجموعه بعنوان اولین شرکت تولید تجهیزات شبکه در تایوان شناخته شد. و در همین سال شرکت سهامی خاص در سنگاپور را به منظور شروع کسب و کار با اروپا، آمریکا و همچنین چین بنیان نهاد.

سال 1998، مجله Forbes، شرکت D-Link را در لیست 300 شرکت برتر در بین کسب و کارهای کوچک برشمرد. و در 2002، هفته نامه Businessweek، دی-لینک را جزء 100 کمپانی برتر سالانه جهانی قرار داد.

در سال 2007، کمپانی دی-لینک با داشتن 21.9 درصد از سهم بازار جهانی در بخش کسب و کارهای کوچک به متوسط small to medium (SMB)، خود را معرفی کرد. در همین سال، دی-لینک در ” Info Tech 100″، لیست بهترین کمپانی های تجهیزات IT، برشمرده شد.

در سال 2008، در زمینه تولید تجهیزات Wi-Fi، توانست 33 درصد از سهم بازار جهانی را از آن خود کند. در همین سال، شرکت دی-لینک از استاندارد 802.11n (یکی از استانداردهای Wi-Fi) در تولید روتر وایرلس DIR-655 استفاده کرد. که به تدریج، یکی از موفق ترین تولیدات روتر وایرلس با استاندارد 802.11n شد. تولید روترهای وایرلس، دوربین های IP Camera، تجهیزات خانه هوشمند و تمامی تجهیزاتی که به کمک انسان می آیند که بتواند زندگی آرام تری را در محیط امن خود تجربه کنند.

در سال 2013، دی-لینک با افتخار یکی از بهترین تولیدات خود، روتر وایرلس دو بانده ی AC1750 (DIR-868L)، با استاندارد 802.11ac را به بازار عرضه کرد. که براساس تست سایت SmallNetBuilder، به بیشترین سرعت وایرلس قابل دسترسی تاکنون، دست یافت.

اکنون این شرکت با داشتن 2000 کارمند در 60 کشور جهان، پایه و اساس روند کار خود را بر ارتباطات بیشتر، هوشمندانه تر و قابل اعتماد تر بنیان نهاده است. با بهره گیری از آخرین تکنولوژی، در بسیاری از زمینه های کلیدی در رابطه با شبکه های IT تقاضای مشتریان را در سطوح SOHO ،SMB و Enterprise برآورده ساخته و با استفاده از کارخانجات متعدد در نقاط مختلف جهان و همچنین بهره گیری از آخرین استانداردهای جهانی ( ISO9001, ISO 9002, ISO 14001 ) توانسته است محصولاتی با کیفیت، اعتبار و کارایی مناسب را ارائه کند. این شرکت در نظر دارد تمامی تجهیزاتی که برای راه اندازی و کارکرد شبکه نیاز است را با بهترین کیفیت، و استفاده از بروز ترین تکنولوژی ها، با صرف هزینه معقول، در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

4 محصول
مرتب‌سازی:

مشتریان گرامی به دلیل نوسانات شدید ارز، قیمت های سایت به روز نبوده، لطفا جهت اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید.