وسترن دیجیتال

وسترن دیجیتال

شرکت وسترن دیجیتال (Western Digital) یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات ذخیره سازی در کالیفرنیا امریکا است که فعالیت خود را از سال 1970 آغاز نموده است.

هارد دیسک‌های شرکت وسترن دیجیتال اصولا بر اساس رنگ‌بندی‌های متنوعی که دارند دسته بندی می‌شوند که هر کدام کاربرد خاص خودشان را دارند.

 

هارد لیبل سفید وسترن (WESTERN)

هارد دیسک های با لیبل سفید معمولا  از کیفیت خوبی برخوردارند و اغلب برای کامپیوتر های خانگی مناسب هستند. استفاده از این نوع هارد در دوربین مدار بسته پیشنهاد نمی شود زیرا کامپیوتر های معمولی در روز نهایتا تا 8 ساعت کارکرد دارند اما دوربین مدار بسته به صورت 24 ساعته فعالیت دارند در نتیجه این نوع هارد پاسخگوی این حجم از تبادل اطلاعات و کارکرد نیست.

هارد لیبل بنفش وسترن (WESTERN)

هارد دیسک‌های بنفش شرکت وسترن دیجیتال مختص کاربری های Surveillance یا همان نظارتی هستند که به طور ویژه جهت استفاده در دستگاه ضبط دوربین مدار بسته تولید شده اند. این هارد دیسک ها در ظرفیت های 1 تا 6 ترابایت به بازار عرضه می گردند و امکان استفاده 24 ساعته بدون هیچگونه نقصی را دارند.

 

هارد لیبل مشکی و قرمز وسترن (WESTERN)

هارد دیسک های با لیبل مشکی و قرمز وسترن دیجیتال بسیار قدرتمند بوده و کاربرد های گوناگونی دارند و می توان از آنها در انواع کامپیوتر های خانگی و سرورهای پیشرفته و همچنین سیستم های نظارتی مدار بسته استفاده نمود.

هارد لیبل مشکی – سفید سیگیت (SEAGATE)

همزمان با ارائه هارد دیسک لیبل بنفش توسط شرکت WESTERN DIGITAL، شرکت سیگیت مدل Surveillance را معرفی نمود که دارای لیبل های مشکی-سفید است و کارکردی مشابه هارد های لیبل بنفش وسترن دیجیتال دارد.

1 محصول
مرتب‌سازی:

مشتریان گرامی به دلیل نوسانات شدید ارز، قیمت های سایت به روز نبوده، لطفا جهت اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید.