دابِل وِی Doubleway

آموزش کسب درآمد با سیستم پلکانی و قدرتمند قرارداد هوشمند اتریوم تحت حفاظت تراست ولت Doubleway

دابِل وِی Doubleway یک سیستم قرارداد هوشمند اتریوم بسیار امن و مطمئن و یک راه عالی و جدید برای کسب درآمد ارز دیجیتال اتریوم می باشد.

هیچ نیازی به سرمایه گذاری کلان نیست فقط ۰٫۰۸ اتریوم (دراین تاریخ که در حال نوشتن این متن هستیم حدود ۱۵ تا ۲۰ دلار) + زیرمجموعه گیری که می توانید اتریوم خیلی بالایی برای همیشه کسب کنید. دابِل وِی Doubleway یک برنامه ماتریس قرارداد هوشمند ۸ سطحی است.Doublway.io

زود شروع کنید و اولین جایگاه خود را بسازید تا از کل تیم به صورت خودکار سود بگیرید

دابِل وِی Doubleway بزودی در دنیا همه گیر خواهد شد و شما به عنوان اولین افراد و پیشگامان این موج در ایران هستید. امیدوارم قدر این موقعیت را بدانید.

سیستم دابل وی در ایران
ثبت نام در دابل وی

دابِل وِی Doubleway چیست ۰ تا ۱۰۰ قرارداد هوشمند اتریوم

دابِل وِی Doubleway یک برنامه ماتریس قرارداد هوشمند ۸ سطحی است. این برنامه بر روی Blockchain اتریوم به عنوان DAPP (برنامه غیر متمرکز) راه‌اندازی شده است و از طریق ریاضی با یک قرارداد هوشمند در Blockchain اتریوم به صورت ریاضی ایمن است. بنابراین نمی‌توان آن را هک و کلاهبرداری کرد.

تا زمانی که Blockchain اتریوم وجود داشته باشد، خراب یا ناپدید نمی‌شود چون Blockchain تغییر ناپذیر است.

Dapp را نمی‌توان حذف یا تغییر داد. این کار تا زمانی که Blockchain وجود داشته باشد، به کار خود ادامه خواهد داد. کد منبع باز است، هر کس می‌تواند نحوه عملکرد خود را بخواند. وجوه را نگه نمی‌دارد، اصل اول و اساسی کار این است که طبق قوانین از پیش تعیین شده قرارداد هوشمند معاملات کاربران را از یک کیف پول به کیف پول دیگر تغییر مسیر می‌دهد.

این ساده ترین، سریع ترین و دوستانه ترین برنامه بازاریابی است که توانایی تکرار چرخه سود هر ۶۴ روز یکبار را دارد.

این یک قرارداد هوشمند یا برنامه شبکه رمزنگاری در Ethereum است. کد برنامه برای توزیع نقل و انتقالات ورودی در بین شرکت کنندگان طبق الگوریتم و قوانین خاص برنامه‌ریزی شده است که نمی‌توانند تغییر یا جعل شوند.

چه کسی مدیر پروژه است؟

در دابِل وِی Doubleway، هیچ سرپرستی وجود ندارد تنها یک سازنده وجود دارد که کد قرارداد را در Blockchain Ethereum بارگذاری کرده است. از آن زمان، قرارداد هوشمند بخشی از شبکه کلی است که توسط استخراج گران اعتبارسنجی و پشتیبانی می‌شود.

 • هیچ کس نمی‌تواند عملکرد یک قرارداد هوشمند را تغییر دهد، آن را حذف و یا متوقف کند.
 • هرگونه تلاش برای ایجاد تغییرات غیرمجاز به دلیل مغایرت با نسخه‌های قبلی در Blockchain رد می‌شود.

چگونه می توانم مطمئن باشم که ولت من بلاک نمی‌شود؟

در صنعت Cryptocurrency، چیزی به نام مسدود کردن کیف پول وجود ندارد. این کار توسط هر کسی از جمله توسعه دهندگان Cryptocurrency غیرممکن است (این یک ویژگی فناوری است).

 • کیف پول ایجاد شده توسط شما فقط به شما تعلق دارد.
 •  سیستم قرارداد هوشمند را با سایر برنامه‌های اهدای پول یا شرکت‌های سرمایه‌گذاری هرمی و غیرهرمی که می‌تواند در هر زمان توسط مالک بسته شود اشتباه نگیرید.
 • این برنامه بسیار تضمین شده است که حتی سازنده آن هم هیچ دسترسی به وجوه ندارد، بنابراین او نمی‌تواند در آن تقلب کند. این قرارداد قرارداد ETH را را در خود ذخیره نمی‌کند.

پلت فرم کاملاً غیرمتمرکز

 •  ۱۰۰٪ ایمن
 •  بدون خطر
 • معامله به همتا
 • ۱۰۰٪ شفاف
 •  مدیر ندارد و بدون مالک است
 • هیچ شرکت یا شخص ثالثی در آن دخیل نیست
 • به هیچ عنوان امکان کلاهبرداری و خاموش کردن سرور وجود ندارد.

بدون اینکه درخواست برداشت درآمد کنید، پرداخت اتریوم بطور خودکار توسط سیستم و بصورت آنی صورت می‌گیرد و طبق ضوابط قرارداد از پیش تعیین شده مستقیماً در کیف پول شخصی خود اعتبار دریافت می‌کنید.

آموزش شروع کار با Doubleway

نصب کیف پول تراست ولت یا افزونه metamask برای سایت دابِل وِی Doubleway


وارد سایت تراست ولت به آدرس https://trustwallet.com شوید و متناسب با گوشی خود اپلیکیشن را دانلود کنید. پس از دانلود اپلیکیشن Trust Wallet آن را نصب و سپس اجرا کنید.

در ابتدا شما باید مقدار ۰٫۸۵ تا ۰٫۹ اتریوم خریداری کنید.
حال پس از شارژ شدن مبلغ ۰٫۰۹ اتریوم در ولت، در اولین قدم می‌بایست مبلغ ۰٫۰۸ را به کیو ار کد معرف که در زیر موجود است واریز کرده و بعد به سایت Doubleway.io رفته و ID جدید را به ID معرف می چسبانیم.

کیوآرکد ثبت نام در دابل وی
کیو آر کد ثبت نام در دابل وی

بخش های مهم سایت Doubleway

Dashboard: داشبورد
Current level: سطح شما
Total income: کل سود شما
Total referrals: کل زیرمجموعه های شما
Partner Hyperlink: لینک زیرمجموعه گیری
Level Up: پرداخت اتریوم و ارتقا سطح برای کسب سود بیشتر
Promo: ابزار زیرمجموعه گیری
QR codes: کیو آر کد
Transactions: تاریخچه فعالیت های شما
Stats: آمار
Referrals: تعداد زیرمجموعه های شما
Uplines: جایگاه شما
Log out: خروج از سایت

کسب درآمد از سیستم قرارداد هوشمند اتریوم

درآمد در این سیستم بسیار ساده و راحت بوده و با حداقل ۲۰ دلار امکان پذیر می‌باشد. به این گونه که شما در سطح ۱ با ۰.۰۸ اتریوم استارت می‌کنید و پس از فعال‌سازی حساب خود این سیستم را به دو نفر معرفی می‌کنید.

حالا اون دو نفر اگه مثل شما هر کدام ۰.۰۸ اتریوم بذارند، به شما ۰.۱۶ اتریوم معادل ۴۰ دلار کمیسیون ثبت می‌شود و بصورت آنی به Trustwallet شما افزوده می‌شود.

شما قادر خواهید بود در صورت افزایش تعداد زیرمجموعه ها سطح ۲ خود را فعال کنید. 

در این‌ سطح شما با پرداخت ۰.۱۶ اتریوم می‌توانید از ۴ زیر مجموعه خود که مثل شما به سطح ۲ رسیدن در مجموع ۰.۶۴ اتریوم معادل ۸۰ دلار به صورت آنی دریافت کنید.

جدول سود زیرمجموعه ها

جدول درآمد سایت Doubleway
جدول درآمد سایت Doubleway

توضیحات مرحله ها برای کسب سود

برای شروع کار در این تجارت جهانی شما نیاز به ۰٫۰۸ اتریوم دارید. که باید در کیف پولتان موجود باشد. هنگام ثبت‌نام با پرداخت این مبلغ ثبت‌نام خود را اکتیو می‌کنید و وارد مرحله اول می‌شوید. در این مرحله شما با پرداخت ۰٫۰۸ اتریوم وارد سیستم کسب درآمد ارز دیجیتال اتریوم با استفاده از دابِل وِی می‌شوید.

این مبلغ از طریق سیستم به معرف شما بصورت آنی پرداخت می‌شود و شما عضو این سیستم خواهید شد.

پس از پرداخت این مبلغ و دریافت ID شما مجاز خواهید بود دو نفر خود را به سیستم معرفی کنید. سقف درآمدی مرحله اول ۰٫۱۶ اتریوم است که شما با پرداخت ورودیه آن را اکتیو کرده‌اید.

برای استارت کار شما باید دو نفر را به سیستم معرفی کنید. وقتی که دو نفر مستقیم خود را به سیستم معرفی می‌کنید آنها هم برای ورود به این سیستم هر کدام باید ۰٫۰۸ پرداخت نمایند. که این مبلغ توسط سیستم به کیف پول شما واریز می‌شود همانطور که مبلغ ورودیه شما به معرف شما پرداخت شده بود.

مرحله ۱

شما با پرداخت ۰٫۱۶ اتریوم مرحله دوم خود را فعال می‌کنید که این مبلغ توسط سیستم به آپلاین سطح ۲ شما واریز می‌شود. (سودی که در مرحله اول داشتید را برای فعالسازی مرحله دوم پرداخت می‌کنید)

همانطور که مبلغ شما برای مرحله اول از طریق سیستم به کیف پول معرفتون واریز شده بود؛ مبالغ پرداختی نفرات شما هم توسط شما به کیف پول شما واریز می‌شود.

پرداخت پورسانت آنی است با ورود نفر اول پورسانت اول و با ورود نفر دوم پورسانت دوم را دریافت می‌کنید. درآمد شما در مرحله اول ۰٫۱۶ اتریوم می‌باشد. یعنی ۲ * ۰٫۰۸ = ۰٫۱۶

مرحله ۲

شما با پرداخت ۰٫۱۶ اتریوم مرحله دوم خود را فعال می‌کنید که این مبلغ توسط سیستم به آپلاین سطح ۲ شما واریز می‌شود. (سودی که در مرحله اول داشتید را برای فعالسازی مرحله دوم پرداخت می‌کنید)

توصیه می‌شود به محض دریافت پورسانت مرحله اول مرحله دوم را فعال نمایید.

دو نفری را که در مرحله اول به سیستم معرفی کرده بودید هر کدام دو نفر به سیستم دعوت می‌کنند که هر کدام از آنها ۰٫۰۸ اتریوم پرداخت می‌کنند.

همانطور که مبلغ ورودیه شما برای مرحله دوم از طریق سیستم به کیف پول آپلاین سطح ۲ شما واریز شده بود؛ مبالغ پرداختی زیر مجموعه سطح ۲ شما هم هنگامی‌ که سطح دو خود را فعال می‌کنند؛ توسط سیستم به کیف پول شما واریز می‌شود. (آنی و نفر به نفر)

درآمد شما در مرحله دوم ۰٫۶۴ اتریوم می‌باشد. یعنی ۴ * ۰٫۱۶ = ۰٫۶۴

مرحله ۳

شما با پرداخت ۰٫۳۲ اتریوم مرحله سوم خود را فعال می‌کنید که این مبلغ توسط سیستم به آپلاین سطح ۳ شما واریز می‌شود. (نصف سودی که در مرحله دوم داشتید را برای فعالسازی مرحله سوم پرداخت می‌کنید تا اینجا ۰٫۳۲ اتریوم سود خالص دارید)

توصیه می‌شود به محض دریافت پورسانت مرحله دوم مرحله سوم را فعال نمایید.

در این مرحله ۸ نفر جدید در سطح سوم شما به مجموعه اضافه می‌شوند که هر کدام از آنها ۰٫۰۸ اتریوم پرداخت می‌کنند.

همانطور که مبلغ ورودیه شما برای مرحله سوم از طریق سیستم به کیف پول آپلاین سطح ۳ شما واریز شده بود؛ مبالغ پرداختی زیر مجموعه سطح ۳ شما هم هنگامی‌ که سطح سه خود را فعال می‌کنند؛ توسط سیستم به کیف پول شما واریز می‌شود. (آنی و نفر به نفر)

درآمد شما در مرحله سوم ۲٫۵۴ اتریوم می‌باشد. یعنی ۸ * ۰٫۳۲ = ۲٫۵۶

مرحله ۴

شما با پرداخت ۰٫۶۴ اتریوم مرحله چهارم خود را فعال می‌کنید که این مبلغ توسط سیستم برای آپلاین سطح ۴ شما واریز می‌شود.

 توصیه می‌شود به محض دریافت پورسانت مرحله سوم یا حتی نصف آن، مرحله چهارم را فعال نمایید.

در این مرحله ۱۶ نفر جدید در سطح چهارم شما به مجموعه اضافه می‌شوند که هر کدام از آنها ۰٫۰۸ اتریوم پرداخت می‌کنند.

همانطور که مبلغ ورودیه شما برای مرحله چهارم از طریق سیستم به کیف پول آپلاین سطح ۴ شما واریز شده بود؛ مبالغ پرداختی زیر مجموعه سطح ۴ شما هم هنگامی‌ که سطح چهار خود را فعال می‌کنند؛ توسط سیستم به کیف پول شما واریز می‌شود. (آنی و نفر به نفر)

درآمد شما در مرحله چهارم ۱۰٫۲۴ اتریوم می‌باشد. یعنی ۱۶ * ۰٫۶۴ = ۱۰٫۲۴

مرحله ۵

شما با پرداخت ۱٫۲۸ اتریوم مرحله پنجم خود را فعال می‌کنید که این مبلغ توسط سیستم برای آپلاین سطح ۵ شما واریز می‌شود.

توصیه می‌شود به محض دریافت پورسانت مرحله چهارم یا حتی چند تا از آن، مرحله پنجم را فعال نمایید.

در این مرحله ۳۲ نفر جدید در سطح پنجم شما به مجموعه اضافه می‌شوند که هر کدام از آنها ۰٫۰۸ اتریوم پرداخت می‌کنند.

همانطور که مبلغ ورودیه شما برای مرحله پنجم از طریق سیستم به کیف پول آپلاین سطح ۵ شما واریز شده بود؛ مبالغ پرداختی زیر مجموعه سطح ۵ شما هم هنگامی‌ که سطح پنج خود را فعال می‌کنند؛ توسط سیستم به کیف پول شما واریز می‌شود. (آنی و نفر به نفر)

درآمد شما در مرحله پنجم ۴۰٫۹۶ اتریوم می‌باشد. یعنی ۳۲ * ۱٫۲۸ = ۴۰٫۹۶

مرحله ۶

شما با پرداخت ۲٫۵۶ اتریوم مرحله ششم خود را فعال می‌کنید که این مبلغ توسط سیستم برای آپلاین سطح ۶ شما واریز می‌شود.

توصیه می‌شود به محض دریافت پورسانت مرحله پنجم یا حتی چند تا از آن، مرحله ششم را فعال نمایید.

در این مرحله ۶۴ نفر جدید در سطح ششم شما به مجموعه اضافه می‌شوند که هر کدام از آنها ۰٫۰۸ اتریوم پرداخت می‌کنند.

همانطور که مبلغ ورودیه شما برای مرحله ششم از طریق سیستم به کیف پول آپلاین سطح ۶ شما واریز شده بود؛ مبالغ پرداختی زیر مجموعه سطح ۶ شما هم هنگامی‌ که سطح شش خود را فعال می‌کنند؛ توسط سیستم به کیف پول شما واریز می‌شود. (آنی و نفر به نفر)

درآمد شما در مرحله ششم ۱۶۳٫۸۴ اتریوم می‌باشد. یعنی ۶۴ * ۲٫۵۶ = ۱۶۳٫۸۴

مرحله ۷

شما با پرداخت ۵٫۱۲ اتریوم مرحله هفتم خود را فعال می‌کنید که این مبلغ توسط سیستم برای آپلاین سطح ۷ شما واریز می‌شود.

 توصیه می‌شود به محض دریافت پورسانت مرحله ششم یا حتی چند تا از آن، مرحله هفتم را فعال نمایید.

در این مرحله ۱۲۸ نفر جدید در سطح هفتم شما به مجموعه اضافه می‌شوند که هر کدام از آنها ۰٫۰۸ اتریوم پرداخت می‌کنند.

همانطور که مبلغ ورودیه شما برای مرحله هفتم از طریق سیستم به کیف پول آپلاین سطح ۷ شما واریز شده بود؛ مبالغ پرداختی زیر مجموعه سطح ۷ شما هم هنگامی‌ که سطح هفت خود را فعال می‌کنند؛ توسط سیستم به کیف پول شما واریز می‌شود. (آنی و نفر به نفر)

مرحله ۸

شما با پرداخت ۱۰٫۲۴ اتریوم مرحله هشتم خود را فعال می‌کنید که این مبلغ توسط سیستم برای آپلاین سطح ۸ شما واریز می‌شود.

توصیه می‌شود به محض دریافت پورسانت مرحله هفتم یا حتی چند تا از آن، مرحله هشتم را فعال نمایید.

در این مرحله ۲۵۶ نفر جدید در سطح هشتم شما به مجموعه اضافه می‌شوند که هر کدام از آنها ۰٫۰۸ اتریوم پرداخت می‌کنند.

همانطور که مبلغ ورودیه شما برای مرحله هشتم از طریق سیستم به کیف پول آپلاین سطح ۸ شما واریز شده بود؛ مبالغ پرداختی زیر مجموعه سطح ۸ شما هم هنگامی‌ که سطح هشت خود را فعال می‌کنند؛ توسط سیستم به کیف پول شما واریز می‌شود. (آنی و نفر به نفر)

درآمد شما در مرحله هشتم ۲۶۲۱٫۴۴ اتریوم می‌باشد. یعنی ۲۵۶ * ۱۰٫۲۴ = ۲۶۲۱٫۴۴

ویژگی‌های سیستم دابِل وِی:

 • این سیستم بصورت باینر بدون شرط تعادل است.
 • جنولوژی شبکه شما برای همیشه بصورت ذخیره و سِیو می‌ماند.
 • پرداخت پورسانت‌ها در هر مرحله آنی است؛ یعنی به محض واریز در زیرمجموعه مبلغ توسط سیستم به کیف پول آپلاین مربوطه منتقل می‌شود.
 • در صورتی که فردی نتواند زیر مجموعه خود را کامل کند از سوی کلیه آپلاین‌های سیستم حمایت می‌شود.
 •  فرصت هر فرد برای هر مرحله ۶۴ روز است. در صورتی که ۶۴ روز هر مرحله تمام شود باید با پرداخت مبلغ مشخص شده برای هر مرحله دوباره آن مرحله را فعال کرد تا از درآمدها استفاده کرد.
 • این اتفاق برای ۶۴ روز دوم بسیار جالب است. چون در ۶۴ روز اول نفراتی در چند سطح سیستم اضافه شده‌اند و از فعالیت سیستم اطلاع دارند. به محض شروع ۶۴ روز دوم نفرات مجموعه نیز به سرعت مراحل خود را برای دریافت پورسانت‌ها فعال می‌کنند و آنوقت در عرض کمتر از یک روز چندین میلیون درآمد متناسب با با مراحلی که در ۶۴ روز اول طی کرده‌اید به یکباره وارد کیف پول شما می‌شود. و در روزهای ادامه مراحل جدید را استارت می‌زنید.
 • این چرخه ۶۴ روزه با فرایند تکرار دائمی است در سایت دابِل وِی Doubleway

دوستان به هیچ وجه نگران زیرمجموعه گیری نباشید به هر شخصی بگید بیا این سیستم با ۲۰ دلار ثبت بزن دو نفر هم بیار ۴۰ دلار پورسانت در لحظه وارد کیف پولت میشه با سر و کله اینکارو میکنه.

همه توی دابِل وِی Doubleway سود کسب می کنند چون وقتی جایگاه بزنی و حتی هیچ ورودی هم نتونی بگیری از بالا تو دستت ورودی میخوره و پورسانت می‌گیری بدون هیچ تعادلی

فقط باید جایگاه خودت رو برای دریافت پورسانت از هر سطحی که جلو میره آپگریت بکنی


دریافت رایگان ارز دیجیتال لیبرا – ارز مخصوص فیسبوک

کسب درآمد با سیستم پلکانی و قدرتمند قرارداد هوشمند اتریوم تحت حفاظت تراست ولت Doubleway